Belize Grey
- Description
- Additional information
Description
Experience the artistry of nature in every brick. A tumbled masterpiece that harmonizes various shades, it captures the essence of untamed landscapes.
Additional information
| Color | Grey |
|---|---|
| Dimensions | 10, 22 x 6.4 cm |
| Thickness | 1.5 cm |
| Pieces per box | 56 + 14 |
| Coverage per box | 1.00 m2 |
| Weight | 25 kg |
| Weight per box | 25 kg |
| Reaction to fire | A1 |
| M Classification | Incombustible |
| Installation | With grout |



























