Amstel Garnet
- Descriere
- Informații suplimentare
- Calculator necesar cărămizi
Descriere
O îmbinare măiastră a farmecului atemporal și a eleganței contemporane. Baza gri închisă a cărămizii Amstel Garnet, punctată de tonuri discrete de roșu-maroniu închis, creează o tapiserie bogată de culori care se potrivește perfect atât cu estetica modernă, cât și cu designul rustic.
Informații suplimentare
| Culoare | |
|---|---|
| Dimensiuni Produs | 21.2 x 6.0 cm |
| Grosime Produs | 1.5 cm |
| Piese în cutie | 63 |
| Suprafaţã pe cutie | 1.00 m2 |
| Greutate | 23.3 kg |
| Greutate per cutie | 23.3 kg |
| Reacţie la foc | A1 |
| Classificare M | Necombustibil |
| Instalare |


























